Roboti  (2005)

Robots
91 min   65%
Réžia: Chris Wedge, Carlos Saldanha
Krajina: USA
Dátum vydania: 17.03.2005
Popis na CSFD
Robot Rodney Copperbottom, mladý geniální vynálezce, sní o tom, že svými vynálezy zlepší život robotí populace. Po své plechové uši se zamiluje do Cappy, krásné, odvážné a chytré robotky. Také se ale pustí do křížku s robotickým superzáporákem Ratchetem. Velkým vzorem Rodneymu je mistr vynálezce Bigweld. Do děje zasahuje i skupina robotických budižkničemů, přezdívaných Rusties, které vedou sourozenci Fender a Piper. Rodney se s Fenderem velmi snadno spřátelí, protože robot, kterému vždy v tom nejnevhodnějším okamžiku upadnou hlava, ruce a nohy, společnost schopného mechanika určitě ocení. Piper, Fenderova rozjívená mladší sestra, každého překvapí svou odhodlaností.(Art Film Fest)
Celý popis

Réžia
Chris Wedge, Carlos Saldanha
Soundtrack
John Powell
Scénar
David Lindsay-Abaire, Lowell Ganz, Babaloo Mandel
Trvanie filmu
91 min

Hodnotenie
65% (3.3) z 1 hodnotení
CSFD
65%
IMDB rating
6
Popis
Tento nadpriemerný film Roboti sa natočil v roku 2005. Hodnotenie 65%. Trvanie filmu je 91 min. Hlavné úlohy si zahrali Ewan McGregor, Halle Berry, Mel Brooks.
Názov
Roboti 2005
Roboti V TV 17.03. 2019 08:30 na JOJ

Diskusia k filmu Roboti

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
31. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2005

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK