One Piece: Omatsuri danshaku to himitsu no shima  (2005)

One piece: Omatsuri danshaku to himitsu no shima 
92 min   66%
Réžia: Mamoru Hosoda
Krajina: Japonsko
Popis na CSFD
Posádka pirátov so slamenými klobúkmi obdrží reklamné oznámenie o rekreačnom ostrove, ktorý prevádzkuje Baron Omatsuri. Luffy sa rozhodne využiť túto príležitosť a rozhodne sa vydať sa na ostrov a užiť si zaslúžený odpočinok. Bohužiaľ, keď posádka dorazí na miesto, požiadajú ich, aby sa zúčastnili "súťaže jednoty", ktorá je podmienkou pre prístup k oddychovým priestorom. Avšak, zdá sa, že na ostrove pôsobí akási tajomná sila, pretože členovia posádky čoskoro začnú bojovať proti sebe navzájom, zatiaľ čo Robin, Chopper a Luffy začnú na vlastnú päsť hľadať tajomstvo, ktoré Omatsuri skrýva.(figliar)
Celý popis

Réžia
Mamoru Hosoda
Trvanie filmu
92 min

Hodnotenie
66% (3.3) z 1 hodnotení
CSFD
66%
IMDB rating
7
Popis
Tento nadpriemerný film One Piece: Omatsuri danshaku to himitsu no shima bol natočený v roku 2005. Film je ohodnotený na 66%. Trvanie je 92 min. V hlavných úlohách Takeshi Aono, Shô Ayanokôji, Kôhei Fukuhara.
Názov
One Piece: Omatsuri danshaku to himitsu no shima 2005

Diskusia k filmu One Piece: Omatsuri danshaku to himitsu no shima

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
07. 08. 2016


Ďaľšie filmy 2005

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK