Drvivá zražka  (2005)

Deadly Skies 
85 min   23%
Ohodnoť film
Réžia: Sam Irvin
Kamera: Mahlon Todd Williams
Krajina: USA Kanada
Dátum vydania: 18.11.2005

Popis na CSFD
Jedna ze světově uznávaných astronomek, Madison Kelsey, věří že je schopna určit dráhu obrovského asteroidu blížícího se k Zemi. Ať se snaží jakkoliv, nikdo ji nebere vážně, protože záhadný asteroid existuje jen v jejích výpočtech a zatím není vidět. Do možné srážky zbývají pouze hodiny. Madison získá pomoc bývalého diskreditovaného důstojníka vojenského letectva, Richarda Donovana. Zosnují plán, jak se dostat k uskladněnému vojenskému laseru, díky němuž by se jim mohlo podařit asteroid odklonit z jeho dráhy a zabránit tak drtivé srážce. Dráha asteroidu podľa všetkého môže spôsobiť kolíziu. Podľa neoficiálnych výpočtov je však cieľ asteroidu potvrdený. Je ním planéta Zem. Problém je však v tom, že o tom okrem astronómky Madison Kelsey nikto nevie. Čo je však ešte horšie, nikto sa k jej zisteniami nestavia racionálne. Asteroid totiž existuje iba v jej výpočtoch a stále nie je viditeľný. To uberá dôkazu na dôveryhodnosti, ale Madison patrí k najlepším vedcom krajiny, ktorá je presvedčená o tom, že zrážka s asteroidom nie je dohad, ale realita. Nezostáva jej teda nič iné a pokúsiť sa konať na vlastnú päsť. Spoločne s bývalým kontroverzným leteckým dôstojníkom čelia výzve väčšej ako čokoľvek iné. Zachrániť planétu pred katastrofou...(oficiální text distributora)
Celý popis

Hrajú:

Réžia
Sam Irvin
Soundtrack
Vincent Mai, Peter Allen
Kamera
Mahlon Todd Williams
Trvanie filmu
85 min

Hodnotenie
23%
CSFD
21%
IMDB rating
4
Popis
Drvivá zražka bol natočený v 2005. Hodnotenie je 23%. Film má 85 min. Hlavné úlohy si zahrali Antonio Sabato Jr., Rae Dawn Chong, Michael Boisvert.

Diskusia k filmu Drvivá zražka

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
29. 04. 2016

Ďaľšie filmy 2005

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK