Svätá Rita  (2004)

Rita da Cascia 
120 min   69%
Réžia: Giorgio Capitani
Krajina: Taliansko
Popis na CSFD
Rita je mladá a krásna žena plná ideálov, napriek tomu, že svet okolo nej je nehostinný. Odmieta sa vyrovnať s neprávosťami a krutosťami, ktoré páchajú rytieri a ich zbehovia na ľude. Jedného dňa spozná Paula Manciniho, keď zachráni život malému dievčatku. Napriek tomu, že Paolo pochádza z urodzenej rodiny, ktorá sa pre zachovanie svojho postavenia neštíti ani vraždiť, zamiluje sa do neho. Otec ju vystríha, že Paolo nie je muž pre ňu, rovnako ako Paulova sestra Caterina, ktorá o ňom vie, že pri žiadnej žene sa dlho neohreje... Ani Manciniovci nie sú nadšení správou, že Paolo chce spojiť svoj život s neurodzenou ženou... Po svadbe sa Rite rýchlo rozplynie sen o ružovej budúcnosti. Život v dome Manciniovcov je pre ňu utrpením a pochopí, že Paulo je i napriek svojej vôli vrah, ktorý musí hájiť záujmy vlastnej rodiny. I keď kvôli tomu trpí. Rita ho miluje natoľko, že je odhodlaná pri ňom stáť. Či už v dobrom, alebo v zlom...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Giorgio Capitani
Soundtrack
Marco Frisina
Trvanie filmu
120 min

Hodnotenie
69% (3.5) z 1 hodnotení
CSFD
72%
IMDB rating
7
Popis
Tento film Svätá Rita je z roku 2004. Hodnotenie je 69%. Trvanie je 120 min. V hlavných úlohách Vittoria Belvedere, Martin Crewes, Simone Ascani.
Názov
Svätá Rita 2004

Diskusia k filmu Svätá Rita

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
01. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2004

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK