Miesto činu: Prezradený a predaný  (2004)

90 min   66%
Réžia: Peter F. Bringmann
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Keď nájdu mladého východonemeckého montéra zavraždeného pri diaľnici, jedinou stopu pre kolínskeho komisára Schenka a jeho kolegu Ballaufa je nájdený papierik s telefónnym číslom elitnej súkromnej školy a menami troch jej študentov. Tí však obeť nespoznávajú. Komisári odhalia, že všetko, čo sa odohráva v exkluzívnej škole, súvisí s nacistickou minulosťou rodín jej študentov a ukradnutým židovským majetkom. Stopy vedú do súkromnej banky profesora Loebelta, mecenáša školy, ktorý poskytuje finančné služby aj rodinám študentov a odhalia zločiny vykonané v časoch Tretej ríše na židovskej bankárskej rodine Landauerovcov.(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Peter F. Bringmann
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
66% (3.3) z 1 hodnotení
IMDB rating
7
Popis
Miesto činu: Prezradený a predaný sa natočil v roku 2004. Hodnotenie je 66%. Trvanie filmu je 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Klaus J. Behrendt, Dietmar Bär, Petra Kleinert.
Názov
Miesto činu: Prezradený a predaný 2004

Diskusia k filmu Miesto činu: Prezradený a predaný

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
23. 08. 2016


Ďaľšie filmy 2004

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK