Kšeftári  (2004)

Sucker Free City
113 min   60%
Réžia: Spike Lee
Kamera: César Charlone
Krajina: USA
Popis na CSFD
Vinou špekulanta s nehnuteľnosťami sa musí rodina Wadeovcov vysťahovať zo svojho domu a nové bývanie si nájde vo štvrti Hunter´s Point, ktorú ovláda afroamerický pouličný gang V-Dubs. Syn Wadeovcov Nick má problémy s násilníckymi gangstrami, ale člen gangu K-Luv, ktorý má ako bokovku predaj pirátskych CD-čiek, si ho vezme pod ochranné krídla. Nick vo svojom zamestnaní začne páchať podvody s kreditnými kartami a predáva drogy. Lincoln Ma, mladík čínskeho pôvodu, sa zase musí stať členom čínskej mafie. Životy Nicka, K-Luva a Lincolna sa postupne prepletú, keď drogový boss Sleepy chráni rappera proti čínskemu pirátstvu jeho CD-čiek.(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Spike Lee
Soundtrack
Terence Blanchard
Kamera
César Charlone

Scénar
Alex Tse
Trvanie filmu
113 min

Hodnotenie
60% (3) z 1 hodnotení
CSFD
62%
IMDB rating
7
Popis
Tento film Kšeftári je z roku 2004. Film je ohodnotený na 60%. Trvá 113 min. V hlavných úlohách Ben Crowley, Ken Leung, Anthony Mackie.
Názov
Kšeftári 2004
Kšeftári V TV 31.12. 2019 02:45 na JOJ

Diskusia k filmu Kšeftári

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
16. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2004

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK