Inšpektor Lynley: Volanie po spravodlivosti  (2004)

Případy inspektora Lynleyho: Hra na spravedlnost
90 min   68%
Réžia: Alrick Riley
Popis na CSFD
Seržantka Barbara Haverová (Sharon Small) je v Oxforde na policajnom kurze a po jeho skončení zachytí policajné hlásenie o vražde v blízkom okolí. Spolu so svojím mladým kolegom prídu na miesto činu, kde nájdu mŕtvu ženu, ktorej smrť je definovaná ako úmrtie za podozrivých okolností. Vyšetrovania sa ujíma spoločne s inšpektorom Thomasom Lynleym (Nathaniel Parker), ktorý v súkromnom živote prechádza komplikovaným obdobím spojeným s očakávaným prírastkom do rodiny. Zatiaľ čo inšpektor Lynley vedie rutinné vyšetrovanie prostredníctvom vypočúvania svedkov a sledovania jednotlivých stôp, tak seržantka Haversová nadobudne presvedčenie, že smrť obete súvisí z jej povolaním. Preto sa rozhodne pracovať v utajení a uchádza sa o miesto, ktoré do svojej smrti zastávala obeť.(pravo)
Celý popis

Réžia
Alrick Riley
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
68% (3.4) z 1 hodnotení
CSFD
68%
IMDB rating
7
Popis
Inšpektor Lynley: Volanie po spravodlivosti sa točil v roku 2004. Trvanie filmu je 90 min. Hlavné postavy si zahrali Catherine McDonough, Steven Webb, Sharon Small.
Názov
Inšpektor Lynley: Volanie po spravodlivosti 2004

Diskusia k filmu Inšpektor Lynley: Volanie po spravodlivosti

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
01. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2004

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK