Druhá šanca  (2004) 27.09. v TV

Waylonova výchova
Raising Waylon 
87 min   49%
V TV 27.09. 00:15 na Jednotka TV Program
Réžia: Sam Pillsbury
Krajina: USA Nový Zéland
Popis na CSFD
Mladý zamilovaný párik bezstarostných newyorských bohémov zdedí povinnosť vychovávať ich osiroteného krstného syna, 9-ročného Waylona, ktorému nečakane zomreli rodičia. Ako si neskúsení krstní rodičia poradia s chalanom, keď ešte nemajú vlastné deti ani vlastnú spoločnú domácnosť? Thomas Gibson ako Reg a Poppy Montgomeryová ako Julia sú zamilovaní a bezstarostní bohémski Newyorčania. Keď sa stanú krstnými rodičmi syna svojich známych, ešte netušia, čo všetko ich vďaka tomu o niekoľko rokov čaká. Manželia, ktorí nešťastnou náhodou prišli o život, totiž v poslednej vôli stanovili za opatrovníkov dnes už 9-ročného syna Waylona práve ich - Rega a Juliu. Ako si neskúsení mladí ľudia poradia s výchovou chalana, keď ešte nemajú vlastné deti ani spoločnú domácnosť? Oboch čakajú ťažké životné skúšky, nájazdy čulej Waylonovej pratety i nekompromisnej sociálnej pracovníčky. Musia si získať nielen dôveru a srdce dieťaťa, ale aj lepšie sa vzájomne spoznať a nájsť si k sebe cestu.(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Sam Pillsbury
Soundtrack
Mader
Trvanie filmu
87 min

Hodnotenie
49% (2.5) z 1 hodnotení
CSFD
48%
IMDB rating
6
Popis
Tento zaujímavý film Druhá šanca bol natočený v roku 2004. Hodnotenie 49%. Trvanie je 87 min. Hlavné postavy si zahrali Thomas Gibson, Poppy Montgomery, Jeremy Bergman.
Názov
Druhá šanca 2004

Diskusia k filmu Druhá šanca

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
19. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2004

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK