Cesta za zázrakom  (2004)

Miracle Run
85 min   74%
Réžia: Gregg Champion
Krajina: USA
Popis na CSFD
Život matky Corrine Morgan-Thomasovej (Mary-Louise Parker) sa prevráti naruby, keď zistí, že obaja jej synovia sú autisti. Je odhodlaná presadiť si svoje a dokázať, že jej synovia a aj ostatní autisti dokážu s dostatočnou pozornosťou dosiahnuť pokroky a študovať na bežnej škole. Vo filme sa dostávame do obdobia, keď majú jej synovia Steven (Zac Efron) a Phillip (Bubba Lewis) štrnásť rokov a prvýkrát prekročia prah stredoškolskej brány. Obaja chlapci sú veľmi bystrí, no v škole sa nájde pár žiakov, ktorí sa im vysmievajú, Corrine si už nevie rady, keď jej na pomoc prichádza inštalatér Douglas (Aidan Quinn), ktorý rovnako ako jej synom, pomôže tiež jej. Phillip sa naučí hrať na gitare a zo Stevena sa stane bežec. Príbeh je natočený podľa skutočnej udalosti.(Eawy)
Celý popis

Réžia
Gregg Champion
Soundtrack
Joseph Conlan
Trvanie filmu
85 min

Hodnotenie
74% (3.7) z 1 hodnotení
CSFD
71%
IMDB rating
8
Popis
Tento nadpriemerný film Cesta za zázrakom bol natočený v roku 2004. Film má 85 min. Hlavné úlohy si zahrali Mary-Louise Parker, Aidan Quinn, Zac Efron.
Názov
Cesta za zázrakom 2004

Diskusia k filmu Cesta za zázrakom

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
20. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2004

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK