Ani sa nenazdáš  (2004)

Smrtící lekce
Fatal Lessons: The Good Teacher 
90 min   33%
Réžia: Michael Scott
Kamera: Adam Sliwinski
Krajina: USA Kanada
Popis na CSFD
Samantha Stephensová (Patricia Kalember) nemá najmenšie dôvody pochybovať. Ona a jej rodina patria k tým, ktorí s dôverou zaobchádzajú až príliš ľahkovážne. A to je ideálne miesto pre učiteľku Victoriu (Erika Eleniak). Táto na prvý pohľad sympatická a príťažlivá žena však má svoj plán. Prostredníctvom dcéry, ktorú doručuje a záhadným bylinkovým čajom, ktorý tak presadzuje, celkom preberá vládu nad rodinou. Samanthin manžel už takmer Victorii uveril, že jeho žena má vážne psychické problémy, ale práve v tom čase na povrch vyplávajú hrozivé súvislosti. Je to Victoria, ktorá hrá nečistú hru s ťažko predvídateľnými následkami. Zabrániť jej však v diele skazy nebude ľahké...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Michael Scott
Soundtrack
Tim Jones
Kamera
Adam Sliwinski
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
33% (1.7) z 1 hodnotení
CSFD
37%
IMDB rating
6
Popis
Ani sa nenazdáš bol natočený v 2004. Trvanie filmu je 90 min. Hlavné postavy si zahrali Erika Eleniak, Patricia Kalember, Ken Tremblett.
Názov
Ani sa nenazdáš 2004

Diskusia k filmu Ani sa nenazdáš

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
17. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2004

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK