Santa Claus cez palubu  (2003)

Weihnachtsmann über Bord! 
91 min   12%
Réžia: Thomas Berger
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
Tento rok je nekonečného predvianočného stresu na úbohého Santu Clausa (Justus von Dohnányi), ktorý si v civile hovorí Nick, akosi priveľa, a tak sa krátko pred najobľúbenejšími sviatkami roka rozhodne štrajkovať! Odmieta ako vždy rozdávať ľuďom darčeky - radšej sa chce konečne venovať výlučne napĺňaniu svojich vlastných túžob a snov. Keď sa zoznámi s pôvabnou Paulou (Aglaia Szyszkowitz), ktorá sama vychováva dcérku Marlene (Irina Kurbanova) a syna Maxa (Max Felder), odkedy jej manžel Michael (Max Tidof) pred rokom záhadne a bez stopy zmizol, rýchlo sa spriatelia všemožne sa jej snaží pomáhať. Nečudo, že zanedlho sa do nej Nick po uši zaľúbi! A ako na potvoru si zrazu spomenie, že muža svojej vyvolenej prednedávnom stretol – ako nešťastného bezdomovca, ktorý si po strate pamäte nespomína vôbec na nič zo svojej minulosti...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Thomas Berger
Soundtrack
Marcel Barsotti
Trvanie filmu
91 min

Hodnotenie
12% z 1 hodnotení
CSFD
12%
IMDB rating
4
Popis
Film Santa Claus cez palubu bol natočený v 2003. Hodnotenie je 12%. Film má 91 min. V hlavných úlohách Aglaia Szyszkowitz, Justus von Dohnányi, Max Tidof.
Názov
Santa Claus cez palubu 2003

Diskusia k filmu Santa Claus cez palubu

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
08. 10. 2016


Ďaľšie filmy 2003

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK