Identita  (2003)

Identity
90 min   72%
Réžia: James Mangold
Kamera: Phedon Papamichael
Krajina: USA
Dátum vydania: 19.06.2003
Popis na CSFD
Čo ak bola každá voľba, ktorú v živote urobíme, vopred rozhodnutá? Čo ak neexistujú žiadne náhody a naše osudy boli už dávno predurčené? Uprostred ukrutnej búrky sa schádza desať ľudí, z ktorých si každý stráži svoje tajomstvo. Vodič limuzíny (John Cusack), televízna hviezda 80. rokov (Rebecca DeMornayová), policajt (Ray Liotta), ktorý preváža zabijaka (Jake Busey), prostitútka (Amanda Peetová), mladomanželia (Clea DuVallová a William Lee Scott) a rodina v kríze (John C. McGinley, Leila Kenzleová, Bret Loehr) nachádzajú útočisko v opustenom hoteli, ktorý prevádzkuje nervózny nočný správca (John Hawkes). Keď však začnú návštevníci jeden po druhom umierať, úľavu z nájdenia prístrešia rýchlo vystrieda strach. Všetci si vzápätí uvedomia, že ak chcú prežiť, musia odhaliť tajomstvo, ktoré ich spojilo.(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
James Mangold
Soundtrack
Alan Silvestri
Kamera
Phedon Papamichael

Scénar
Michael Cooney
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
72% (3.6) z 1 hodnotení
CSFD
76%
IMDB rating
7
Popis
Film Identita bol natočený v 2003. Film je ohodnotený na 72%. Trvanie je 90 min. Hlavné úlohy si zahrali John Cusack, Ray Liotta, Amanda Peet.
Názov
Identita 2003
Identita V TV 14.02. 2019 01:20 na Jednotka

Diskusia k filmu Identita

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
28. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2003

2003  18%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK