Antónia - Slzy v raji  (2003)

Antonia - Tränen im Paradies 
105 min   46%
Réžia: Ernst Josef Lauscher
Scenár: Ronald Mühlfellner
Krajina: Nemecko
Popis na CSFD
pokračovanie úspešného romantického príbehu Antónia. Medzi láskou a mocou. Len 2 roky po smrti Leonarda a po nešťastnej havárii žije Antónia na zámku v šťastnom manželstve s Moritzom a malou dcérkou. Zdá sa, že ich šťastie už nemôže narušiť nič, no ona má občas pocit, akoby stále počula ozveny osudného výstrelu, ktorý jej priniesol toľko nešťastia. A naozaj okolo šťastnej rodiny sa začínajú sťahovať mraky. Starý známy reportér Waltz chce vydať knihu s Antóniiným životopisom, ale keďže tá už žije pokojným rodinným životom, je pre vydavateľa nezaujímavá. Waltz potrebuje vyhrabať nejaký škandál a šťastnou náhodou natrafí na šesť rokov starú fotku Moritza s bývalou priateľkou Tatianou Bruniovou. Zhodou okolností Tatiana práve zomiera pri havárii lietadla a zostáva po nej sirota malý Carlos. Toho sa ujme prominentný advokát Furstenberg a rozhodne sa ho umiestniť v domove Nadácie Ahrendorffovcov, ktorý spravuje Antónia. Waltz so svojimi informáciami vyhľadá starého známeho advokáta, ktorý zacíti šancu na získanie časti majetku Ahrendorffovcov pre malého Carlosa a samozrejme tučnej provízie pre seba. Škandál s nemanželským synom Moritza Ahrendorffa je tak na svete.... Ale Antónii začína hroziť nebezpečenstvo aj z inej strany. Ako vychovávateľka k nej nastupuje Eva, spolužiačka zo strednej školy, ktorá s ňou tiež nemá čisté úmysly...(oficiální text distributora)
Celý popis


Hrajú:

Réžia
Ernst Josef Lauscher
Produkcia
Ronald Mühlfellner
Soundtrack
Curt Cress

Scénar
Annette Simon
Trvanie filmu
105 min

Hodnotenie
46%
CSFD
44%
IMDB rating
6
Popis
Film Antónia - Slzy v raji sa natočil v roku 2003. Film je ohodnotený na 46%. Trvanie filmu je 105 min. Hlavné úlohy si zahrali Benjamin Sadler, Alexandra Kamp, Luis Tröger.

Diskusia k filmu Antónia - Slzy v raji

Žiadne komentáre
Nie ste prihlásený
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 17 zobrazení
29. 05. 2016

Ďaľšie filmy 2003

v kinách

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Zoe Saldana, Vin Diesel, Chris Pratt
Spider-Man: Homecoming
Robert Downey Jr., Tom Holland, Marisa Tomei
Wonder Woman
Gal Gadot, Robin Wright, Chris Pine
Ja Zloduch 3
Steve Carell, Miranda Cosgrove, Trey Parker
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Johnny Depp, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario
My Little Pony: The Movie
Emily Blunt, Uzo Aduba, Max Martini
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK