Podvedená  (2002)

Betrayal
88 min   35%
Réžia: Mark L. Lester
Kamera: João Fernandes
Krajina: USA
Popis na CSFD
Jayne Ferré sa potrebuje rýchlo dostať preč z Los Angeles. Nádherná žena, no bezcitná vrahyňa, je na úteku s miliónom v kufri, ktorý ukradla od šéfa mafie Franka Bianciho. Šestnásťročný Kerry uteká pred drogovým dílerom. Jeho matka Emily sa rozhodne vziať Kerryho a začať nový život v Texase, ale nemá na to dostatok peňazí. Jayne, za ktorej hlavu je stanovená odmena, navrhne Emily uhradiť náklady na cestu do San Antonia pod podmienkou, že ju odvedú na vlakovú stanicu. Emily a jej syn ponuku s radosťou prijmú. Auto trojice sa pokazí a potrebuje náhradné diely, preto sa musia ubytovať na noc v malom moteli. Zatiaľ čo sa Jayne sprchuje, Kerry sa prikradne k jej veciam a nájde kufrík s peňažnou hotovosťou. Počas noci sa Kerry zakradne do Jayninej izby, ukradne kufrík a autostopom sa chce dostať späť do Los Angeles. Jayne zistí, čo sa stalo, ale najprv musí vyviaznuť z prestrelky Bianciho mužov, odohrávajúcej sa pred motelom. Jayne prinúti Emily, aby nastúpila do auta a vydajú sa do Los Angeles, až kým sa Emily nepodarí utiecť. Alex Tyler, agent FBI a zdanlivý samaritán, chytí Emily a zavezie ju do Los Angeles. V Emilinom dome sa nájde mŕtvy šéf mafie Frank Bianci spolu so skorumpovaným detektívom. Keď Alexovi zavolá Jayne, je viac ako jasné, že pracujú spolu. Jayne drží Kerryho ako rukojemníka a Emily jej musí priniesť peniaze, lebo inak ho zabije. Emily sa pri záchrane svojho syna ocitá medzi vycvičenými zabijakmi, skorumpovanými policajtmi, šéfom mafie, a chladnokrvnou vrahyňou, kde len hra zmyslov a dôvtipu rozhodne o tom, kto prežije...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Mark L. Lester
Kamera
João Fernandes
Scénar
C. Courtney Joyner
Trvanie filmu
88 min

Hodnotenie
35% (1.8) z 1 hodnotení
CSFD
39%
IMDB rating
4
Popis
Podvedená bol natočený v roku 2002. Film je ohodnotený na 35%. Film má 88 min. V hlavných úlohách Erika Eleniak, Adam Baldwin, Julie du Page.
Názov
Podvedená 2002
Podvedená V TV 20.09. 2019 21:50 na Nova Cinema

Diskusia k filmu Podvedená

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
20. 06. 2016


Ďaľšie filmy 2002

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK