Gentleman's Game, A  (2001)

A Gentleman's Game 
112 min   65%
Réžia: J. Mills Goodloe
Kamera: Conrad W. Hall
Krajina: USA
Popis na CSFD
Timmy Price (Mason Gamble) je 12-ročný chlapec, ktorý už v skorej mladosti preukázal talent na golf. Timmyho otec Mr. Price (Dylan Baker) v domnení, že vo svojom synovi zvýši záujem o hru, zabezpečí pre svojho syna brigádu nosiča v neďalekom golfovom klube. Timmy dostane rýchlokurz o povahe spoločenských tried, keď spozná ostré rozdiely medzi bohatými ľuďmi, ktorí sponzorujú klub, a zamestnancami, ktorí majú za úlohu plniť ich túžby. Na Charlieho Logana (Philip Baker Hall), jedného z popredných členov klubu, veľmi zapôsobia Timmyho pokusy ako odpaľovača, a preto navrhne pánovi Priceovi, aby sa Timmy dal na štúdium k tým najlepším hráčom. Pán Price zariadi, aby Timmy trénoval s miestnym golfistom Fosterom Pearseom (Gary Sinise), ktorého kariéra sa rozbehla nádejne, ale po víťazstve vo svojom prvom turnaji vypadol z profesionálneho okruhu. Timmy postupne spoznáva Fostera a dozvedá sa veľa o golfe, ale ešte viac o živote. Nakoniec sa mu podarí odhaliť tajomstvo, ktoré stálo za Fosterovým rozhodnutím opustiť Pro Tour.(nessbeal)
Celý popis

Réžia
J. Mills Goodloe
Soundtrack
Jeff Beal
Kamera
Conrad W. Hall

Scénar
J. Mills Goodloe
Trvanie filmu
112 min

Hodnotenie
65% (3.3) z 1 hodnotení
IMDB rating
6
Popis
Gentleman's Game, A bol natočený v roku 2001. Hodnotenie je 65%. Trvanie filmu je 112 min. Hlavné postavy si zahrali Mason Gamble, Gary Sinise, Philip Baker Hall.
Názov
Gentleman's Game, A 2001

Diskusia k filmu Gentleman's Game, A

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 2 zobrazení
31. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2001

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK