Druhé Vianoce  (2001)

Tehdy o Vánocích 2
Twice Upon a Christmas
87 min   36%
Réžia: Tibor Takács
Kamera: Ron Orieux
Krajina: USA
Popis na CSFD
Kristin Klausová utrpela stratu pamäti. Spomína si iba na to, že jej otec je Santa Klaus, ktorý žije na Severnom póle spolu so svojou manželkou, pani Kausovou, a so zlomyseľnou dcérou Rudolphou. Kristin pracuje ako opatrovateľka a až ponuka na sobáš od Billa ju prinúti rozlúštiť záhadu vlastnej identity. Medzitým majú na Severnom póle veľké starosti s Rudolphou. Tá odmieta Vianoce a začne v televíznej kampani pól kúsok po kúsku odpredávať. Santa tak môže prísť o prácu. Kristin, stále hľadajúca odpoveď na svoje otázky, sa rozhodne zachrániť Vianoce a s nimi Santu od predčasného dôchodku. Tento podivuhodný príbeh zaručene okúzli deti a dospelých príjemne pobaví...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Tibor Takács
Soundtrack
Guy Zerafa, Alex Khaskin
Kamera
Ron Orieux

Scénar
Steven H. Berman
Trvanie filmu
87 min

Hodnotenie
36% (1.8) z 1 hodnotení
CSFD
39%
IMDB rating
6
Popis
Film Druhé Vianoce sa točil v 2001. Trvanie je 87 min. Hlavné úlohy si zahrali John Dye, Kathy Ireland, Mary Donnelly-Haskell.
Názov
Druhé Vianoce 2001
Druhé Vianoce V TV 28.11. 2016 01:45 na Doma

Diskusia k filmu Druhé Vianoce

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
18. 09. 2016


Ďaľšie filmy 2001

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK