Princ Central parku  (2000)

Prince of Central Park
109 min   52%
Réžia: John Leekley
Kamera: Jonathan Herron
Krajina: USA
Popis na CSFD
Malý JJ (FRANKIE NASSO) žije v New Yorku so svojou nevlastnou matkou (CATHY MORIARTYOVÁ), nevychádzajú však spolu dobre. Jedného dňa JJ už nedokáže zniesť jej ustavičné výčitky a tirády, a tak utečie z domu, aby v Central Parku našiel svoj nový vlastný domov. Postupne sa zoznámi s ďalším obyvateľom parku, excentrickým mužom, ktorý si hovorí Strážca (HARVEY KEITEL). Spočiatku sa ho JJ desí, ale neskôr sa ukáže, že je veľmi priateľský a skamarátia sa. JJ sa spriatelí aj s Rebeccou a Noahom (KATHLEEN TURNEROVÁ, DANNY AIELLO), párom, ktorý sa dodnes nespamätal zo smrti ich syna pred niekoľkými rokmi. Rebecca a Noah si ho vezmú pod ochranné krídla a JJ im pomáha vyrovnať sa so stratou milovaného dieťaťa...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
John Leekley
Soundtrack
Theodore Shapiro
Kamera
Jonathan Herron

Scénar
John Leekley
Kostými
Laura Jean Shannon
Trvanie filmu
109 min

Hodnotenie
52% (2.6) z 1 hodnotení
IMDB rating
5
Popis
Princ Central parku sa točil v 2000. Hodnotenie je 52%. Trvanie filmu je 109 min. Hlavné postavy si zahrali Kathleen Turner, Danny Aiello, Cathy Moriarty.
Názov
Princ Central parku 2000

Diskusia k filmu Princ Central parku

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
29. 07. 2016


Ďaľšie filmy 2000

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK