James Bond špeciál: Dávajte pozor 007  (2000)

Dávejte pozor, 007
Now Pay Attention 007: A Tribute to Actor Desmond Llewelyn 
49 min   71%
Popis na CSFD
Krátko pred Vianocami roku 1999 herec Desmond Llewelyn tragicky zahynul pri dopravnej nehode neďaleko svojho domu. Preslávila ho úloha Q, ktorého za 37 rokov stvárnil v sedemnástich bondovkách. Bol jednou z najobľúbenejších postáv celej série s agentom 007- muž, ktorý Bonda zásoboval jeho neuveriteľnými technickými hračkami. Hral takmer vo všetkých bondovkách - naposledy sa objavil vo filme Jeden svet nestačí. Jeho repliky patria medzi tie, ktoré si mnohí diváci pamätajú dodnes. Zároveň bol známy ako vášnivý Walesan, ktorý prežil takmer štyridsať rokov v Bexhille. Krátko pred svojou tragickou smrťou dokončil Desmond dokument o svojom živote s filmovým hrdinom Q. Je poctou obdivuhodnému mužovi, ktorý vytvoril jedinečnú postavu v dejinách kinematografie.(oficiální text distributora)
Celý popis

Trvanie filmu
49 min

Hodnotenie
71% (3.6) z 1 hodnotení
CSFD
71%
IMDB rating
7
Popis
Tento nadpriemerný film James Bond špeciál: Dávajte pozor 007 bol natočený v roku 2000. Film je ohodnotený na 71%. Film má 49 min. V hlavných úlohách Michael Apted, Pierce Brosnan, Martin Campbell.
Názov
James Bond špeciál: Dávajte pozor 007 2000

Diskusia k filmu James Bond špeciál: Dávajte pozor 007

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
23. 02. 2017


Ďaľšie filmy 2000

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK