Tanec pod majákom  (1997)

Under the Lighthouse Dancing 
90 min   56%
Réžia: Graeme Rattigan
Kamera: Paul Murphy
Krajina:
Dátum vydania: 16.10.1997
Popis na CSFD
Niekedy vás láska prinúti porušiť všetky pravidlá. Sledujte nádherný príbeh o láske a smrti, priateľstve a odvahe! Na malý ostrov Rocknest patriaci k pobrežiu Austrálie sa počas leta vyberie šesť priateľov, aby tu strávilo nádherný nerušený víkend plný zábavy a oddychu. Až na ostrove oznámia Emma a Harry, že sa rozhodli zmeniť svoje plány i životy. Chcú sa vziať, tu a okamžite, ale chýba im povolenie. Keď Emma priateľom oznámi, že je smrteľne chorá a jej jediným želaním je vziať si Harryho, zostávajúca štvorica sa okamžite rozhodne že urobia aj nemožné, aby sa mohli vziať a byť ešte chvíľu šťastní...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Graeme Rattigan
Soundtrack
Nerida Tyson-Chew
Kamera
Paul Murphy

Scénar
Graeme Rattigan
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
56% (2.8) z 1 hodnotení
CSFD
54%
IMDB rating
6
Popis
Tanec pod majákom bol natočený v roku 1997. Hodnotenie 56%. Trvá 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Aden Gillett, Jack Thompson, Jacqueline McKenzie.
Názov
Tanec pod majákom 1997

Diskusia k filmu Tanec pod majákom

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
27. 06. 2016


Ďaľšie filmy 1997

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK