Štvrtý kráľ  (1997)

Čtvrtý král
Il quarto re 
90 min   64%
Réžia: Stefano Reali
Krajina: Nemecko Taliansko
Popis na CSFD
Krásny biblický príbeh o putovaní troch kráľov a ich sprievodcu - Kráľa včelára - za jasnou hviezdou, ktorá ich má priviesť k Mesiášovi. Práve v deň, keď manželka včelára Alazara zistila, že čaká dieťa, objavila sa na oblohe neobvykle jasná hviezda, svietiaca aj počas dňa. Alazar je včelár, ktorý sa živý predajom medu. Jedného dňa stretne Melichara, kráľa mágov a astronómov, ktorý čaká na znamenie od hviezd, aby sa vybral na ďalekú cestu. Proroctvo, ktorému bezvýhradne verí, sa začne napĺňať. Alazarovi uletia všetky včely a jasná hviezda dostane krásny trblietavý závoj. Proroctvo hovorí, že vlasatá hviezda na oblohe a jeden sprievodca doprevadia troch kráľov k Mesiášovi. A skutočne sa tak začne diať. Alazar stretne aj kráľov Baltazára a Gašpara a všetkých troch začne doprevádzať na ceste k Mesiášovi. Diabol však chce prekaziť ich cestu a začne putujúcich pokúšať. Alazar dbá o to, aby nezlyhali a nepodľahli diabolským pokušeniam...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Stefano Reali
Soundtrack
Ennio Morricone, Andrea Morricone
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
64% (3.2) z 1 hodnotení
CSFD
68%
IMDB rating
6
Popis
Film Štvrtý kráľ sa natočil v roku 1997. Hodnotenie filmu je 64%. Film má 90 min. Hlavné úlohy si zahrali Raoul Bova, Daniel Ceccaldi, Joachim Fuchsberger.
Názov
Štvrtý kráľ 1997
Štvrtý kráľ V TV 06.01. 2020 00:45 na Jednotka

Diskusia k filmu Štvrtý kráľ

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
12. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1997

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK