Fešák  (1997) 24.08. v TV

Terč
Yat goh ho yan 
94 min   63%
V TV 24.08. 22:35 na DajTo TV Program
Réžia: Sammo Hung Kam-Bo
Krajina: USA
Popis na CSFD
Televízna reportérka Diana získala videonahrávku ako dôkaz proti drogovému kráľovi Giancarlovi, ale namiesto usvedčenia ju čaká strach o vlastný život. Ešteže narazí na kuchárskeho majstra Jackieho (Jackie Chan), ktorý je majstrom bojového umenia. Konečne sa Diane môže cítiť aspoň trocha bezpečne, ale jej kazeta sa prenieša v aute s detskými filmami a tak majú zlí chlaci o problém viac. Chaos však nikto nemá extra rád a Diana nepatrí mezi výnimky. Naviac, Jackieho priateľku unesú a to už je Jack poriadne nahnevaný. Je čas zahodiť image kuchára a odhaliť svoje druhé, oveľa bojovnejšie ja...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Sammo Hung Kam-Bo
Soundtrack
Peter Kam, Clarence Hui
Scénar
Edward Tang
Trvanie filmu
94 min

Hodnotenie
63% (3.2) z 1 hodnotení
CSFD
67%
IMDB rating
6
Popis
Tento nadpriemerný film Fešák sa točil v roku 1997. Hodnotenie 63%. Film má 94 min. Hlavné úlohy si zahrali Jackie Chan, Richard Norton, Miki Lee.
Názov
Fešák 1997

Diskusia k filmu Fešák

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 3 zobrazení
20. 06. 2016


Ďaľšie filmy 1997

1997  52%
1997  62%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK