Nevyhrožuj  (1996)

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood 
89 min   62%
Réžia: Paris Barclay
Kamera: Russ Brandt
Krajina: USA
Popis na CSFD
Paródia na filmy afroamerických režisérov z 90. rokov, ktorí opisovali príbehy farebných a iných menšín žijúcich v štvrtiach amerických veľkomiest, o každodennom násilí a kriminalite. Všetko sa točí okolo gangsterského života v gete, predsudkov voči farebným, prostitúcii, korupcii polície a sexisme. Ashtray (Shawn Wayans) - čo po ang. znamená popolník - žil po svojom narodení u jeho matky. Ale teraz sa z neho musí stať "pravý muž", ktorého z neho dokáže spraviť iba jeho otec. Preto sa nasťahuje do jeho domu. Znovu stretáva svojich starých príbuzných; jeho bratranca Loc Doga (Marlon Wayans), blaznivú starkú, kamarátov Loc Doga a mnoho ďalších obyvateľov štvrte. Jeho život sa mu zmení, až keď spozná mnohodetnú mamičku Dashiki (Tracey Cherelle Jones)...(demonikus)
Celý popis

Réžia
Paris Barclay
Kamera
Russ Brandt
Scénar
Shawn Wayans, Marlon Wayans, Phil Beauman
Trvanie filmu
89 min

Hodnotenie
62% (3.1) z 1 hodnotení
CSFD
60%
IMDB rating
7
Popis
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood sa točil v roku 1996. Hodnotenie je 62%. Film má 89 min. Hlavné úlohy si zahrali Shawn Wayans, Marlon Wayans, Keenen Ivory Wayans.
Názov
Nevyhrožuj 1996

Diskusia k filmu Nevyhrožuj

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
28. 11. 2016


Ďaľšie filmy 1996

1996  65%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK