Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža  (1993)

Hercule Poirot: Zrcadlo mrtvého muže
51 min   81%
Réžia: Brian Farnham
Dátum vydania: 30.10.2009
Popis na CSFD
To staré zrkadlo sa Poirotovi pozdáva viac ako dosť a tak na aukcii neváha zvyšovať ponuku. Je tu však aj obchodník s umením Gervase Chevenix, pre ktorého je zrkadlo ešte cennejšie a suverénne aukciu vyhráva. Za istých okolností je však ochotný Poirotovi zrkadlo prepustiť. Chevenix verí, že bol podvedený architektom Lakeom a pani Chevenixová tvrdí pre zmenu ešte čosi bláznivejšie. Jedna záhada strieda druhú a keď za zatvorenými dverami zaznejú výstrely, Poirot je presvedčený o tom, že tu sa žiadna samovražda nemohla prihodiť. Okrem vraha je tu však aj úloha vypátrať zodpovedajúci motív...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Brian Farnham
Soundtrack
Christopher Gunning
Scénar
Anthony Horowitz
Trvanie filmu
51 min

Hodnotenie
81% (4.1) z 1 hodnotení
CSFD
81%
IMDB rating
8
Popis
Film Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža sa natočil v roku 1993. Film je ohodnotený na 81%. Trvanie je 51 min. Hlavné úlohy si zahrali David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson.
Názov
Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža 1993

Diskusia k filmu Poirot: Zrkadlo mŕtveho muža

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
06. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1993

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK