Highway to Hell  (1990)

Highway to Hell 
90 min   61%
Réžia: Bret McCormick
Krajina: USA
Popis na CSFD
Masový vrah Toby Gilmore (BENTON JENNINGS) už tri roky trčí vo väzení a čaká na trest smrti. Jedného rána sa mu však podarilo ujsť. V pätách má neľútostného prenasledovateľa, policajného dôstojníka Earla Denta (RICHARD HARRISON), ktorý má konečne možnosť napraviť svoju životnú chybu. Tobyho mohol zlikvidovať už pred tromi rokmi, keď ho pristihol pri znásilňovaní svojej dcéry. Tentokrát už nemieni spraviť tú istú hlúposť a spoliehať sa na zákon. Toby mu to však nemieni uľahčiť a aby si zvýšil šance na prežitie, zajme rukojemníčku - mladú, krásnu a bezbrannú Fran Tucker (BLUE THOMPSON), jednoducho takmer dokonalú obeť. Nasadne do jej auta a dáva sa na útek, zanechávajúc za sebou skazu a hromadu mŕtvol...(beso74)
Celý popis

Réžia
Bret McCormick
Trvanie filmu
90 min

Hodnotenie
61% (3.1) z 1 hodnotení
IMDB rating
6
Popis
Tento nadpriemerný film Highway to Hell sa natočil v roku 1990. Hodnotenie 61%. Trvá 90 min. Hlavné postavy si zahrali Benton Jennings, Richard Harrison, Blue Thompson.
Názov
Highway to Hell 1990

Diskusia k filmu Highway to Hell

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 1 zobrazení
13. 05. 2016


Ďaľšie filmy 1990

1990  50%
1990  43%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK