Přistěhovalec  (1989)

Old Gringo 
120 min   65%
Réžia: Luis Puenzo
Kamera: Félix Monti
Krajina: USA
Popis na CSFD
Jedinečný príbeh z čias Mexickej revolúcie vyrozprávaný prostredníctvom oscarových hereckých hviezd Gregoryho Pecka a Jane Fondaovej. Harriet (Jane Fonda), stará dievka, ktorá prišla o všetky ilúzie, sa rozhodne skoncovať so svojim jednotvárnym americkým životom a vydáva sa do nového prostredia hľadať svoje šťastie. Ambrose Bierce (Gregory Peck) je svojský novinár a dobrodruh, ktorý na sklonku svojho života hľadá zmysel vlastnej existencie v posledných rokoch staroby. Nechýba ani mladý a nepokojný dôstojník Arroyo (Jimmy Smits), ktorý je pre úspech revolúcie a lásku okúzľujúcej Harriet ochotný urobiť úplne všetko. V centre príbehov troch postáv, ktoré sa v divokom mexickom kraji nenávratne preplietajú, stojí láska, smrť a vojna.(Incantator)
Celý popis

Réžia
Luis Puenzo
Soundtrack
Lee Holdridge
Kamera
Félix Monti

Kostými
Glenn Farr
Trvanie filmu
120 min

Hodnotenie
65% (3.3) z 1 hodnotení
CSFD
65%
IMDB rating
6
Popis
Film Old Gringo sa točil v roku 1989. Trvanie je 120 min. Hlavné úlohy si zahrali Jane Fonda, Gregory Peck, Jimmy Smits.
Názov
Přistěhovalec 1989

Diskusia k filmu Přistěhovalec

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
15. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1989

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK