Lepší zajtrajšok 2  (1987)

Lepší zítřek 2
Ying hung boon sik II 
105 min   83%
Réžia: John Woo
Krajina:
Dátum vydania: 01.11.2006
Popis na CSFD
Akčný balet, pri ktorom namiesto činelov cinkajú na podlahe vystrelené nábojnice, kde namiesto bubnov cvakajú zarážané zásobníky a namiesto huslí znie zvuk striekajúcej krvi.Trojica "hrdinov" prvého dielu sa síce na konci zmenila na dvojicu, ale to neznamená nič, čo by sa nedalo napraviť. Najmä, keď sa ukáže, že Mark Gor mal brata Kena. Ten má síce v New Yorku reštauráciu, ale keď sa do Hry na pc, playstation, xbox, mobil a online hry" href="https://www.najhry.com/">Hry dostane mafia, šialený boss, mŕtve dievča a bývalí priatelia jeho brata, musí vziať do ruky namiesto varešky zbraň. A dokáže to rovnako dobre ako jeho brat...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
John Woo
Soundtrack
Lowell Lo Koon-Ting, Ka-Fai Koo
Scénar
John Woo
Trvanie filmu
105 min

Hodnotenie
83% (4.2) z 1 hodnotení
CSFD
82%
IMDB rating
7
Popis
Lepší zajtrajšok 2 je z roku 1987. Hodnotenie je 83%. Trvá 105 min. V hlavných úlohách Leslie Cheung, Yun-Fat Chow, Lung Ti.
Názov
Lepší zajtrajšok 2 1987

Diskusia k filmu Lepší zajtrajšok 2

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
05. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1987

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK