Assa  (1987)

Assa 
153 min   78%
Réžia: Sergej Solovjov
Kamera: Pavel Timofejevič Lebešev
Krajina:
Popis na CSFD
Ruský režisér S. Solovyev rozohral pestorfarebnú drámu o potrebe zmeny a hodnotovom úpadku v Rusku konca 80. rokov. Na ústrednom motíve ľúbostného trojuholníka medzi krásnou dievčinou, mafiánskym šéfom (meno postavy i jej charakter boli inšpirované skutočnou postavou) a mladým anarchistickým hudobníkom spievajúcim v divokej punkrcokovej kapele autor deklaroval najpálčivejšie problémy vtedajšej spoločnosti a mentality mladého človeka sužovaného dobou a zastaralou ideológiou. Symbolicky názov ASSA je v úvode vysvetlený ako "prvé, čo Noe povedal, keď po potope vystúpil na pevnú zem." čiže akési posledné memento, posledný prežitok z "čias pred potopou . . ."(Jordan)
Celý popis

Réžia
Sergej Solovjov
Soundtrack
Boris Grebenščikov
Kamera
Pavel Timofejevič Lebešev

Scénar
Sergej Solovjov, Sergej Livnev
Trvanie filmu
153 min

Hodnotenie
78% (3.9) z 1 hodnotení
CSFD
75%
IMDB rating
8
Popis
Tento nadpriemerný film Assa sa točil v roku 1987. Trvanie je 153 min. Hlavné postavy si zahrali Natan Eidelman, Anatoly Slivnikov, German Shorr.
Názov
Assa 1987

Diskusia k filmu Assa

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
28. 11. 2016


Ďaľšie filmy 1987

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK