Mountaintop Motel Massacre  (1986)

Mountaintop Motel Massacre 
95 min   44%
Réžia: Jim McCullough Sr.
Krajina: USA
Popis na CSFD
Evelyn (Anna Chappell) je vdova a zároveň majiteľka motela a nie príliš poetickým názvom Mountaintop Motel. Prednedávnom ju pustili zo psychiatrickej liečebne a ona teraz prebýva v tejto lacnej nocľahárni bokom od okolitého sveta, len sama so svojou dcérou Lorie (Jill King). Tá nemá príliš optimistický pohľad na matkin duševný stav, a tak sa uchýli do sveta mágie a špiritizmu. Evelyn však nemá pre takéto úlety pochopenie, a keď jedného dňa Lorie prichytí pri seanse, ako sa snaží skontaktovať s duchom svojho zosnulého otca, prepadne ju amok a zabije vlastnú dcéru. Keď sa upokojí a zistí, čo sa stalo, zavolá políciu a presvedčí ju, že išlo o nešťastnú náhodu. To všetko je však len predohrou toho, čo sa vzápätí začne. Evelyn prepadá šialenstvu čoraz väčšmi, a tak sa náhodní pocestní, ktorí sa rozhodli uchýliť do jej motela na noc, odpočinku príliš nedočkajú, maximálne toho večného...(beso74)
Celý popis

Réžia
Jim McCullough Sr.
Scénar
Jim McCullough Jr.
Trvanie filmu
95 min

Hodnotenie
44% (2.2) z 1 hodnotení
IMDB rating
4
Popis
Film Mountaintop Motel Massacre je z roku 1986. Film je ohodnotený na 44%. Trvanie filmu je 95 min. Hlavné postavy si zahrali Bill Thurman, Anna Chappell, Will Mitchell.
Názov
Mountaintop Motel Massacre 1986

Diskusia k filmu Mountaintop Motel Massacre

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 1 zobrazení
28. 11. 2016


Ďaľšie filmy 1986

1986  50%
1986  84%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK