Ginger a Fred  (1986)

Ginger e Fred 
125 min   81%
Réžia: Federico Fellini
Kamera: Tonino Delli Colli, Ennio Guarnieri
Dátum vydania: 12.04.2008
Popis na CSFD
Jedno z posledných diel najväčšieho filmového mága Felliniho je nostlagickou spomienkou na zanikajúci svet, výpoveďou o starnutí, i ostrou kritikou nového sveta, ovládaného prostoduchou televíznou zábavou. Hlavnými protagonistami filmu sú Felliniho dlhoroční spolupracovníci - manželka Giulietta Massina a filmové alter ego Marcello Mastroianni. Stvárnili zostarnutý pár varietných tanečníkov, ktorých najznámejším číslom bola imitácia Ginger Rogersovej a Freda Astairea. Po vyše dvadsiatich rokoch sa opäť stretávajú, aby vystúpili v televíznej šou spolu s inými imitátormi. Počas priameho prenosu nastane výpadok elektrického prúdu, čo umožní protagonistom spomínať na časy zašlej slávy a na svet, v ktorom bolo všetko pomalšie a oveľa skutočnejšie...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Federico Fellini
Soundtrack
Nicola Piovani
Kamera
Tonino Delli Colli, Ennio Guarnieri

Scénar
Federico Fellini, Tonino Guerra, Tullio Pinelli
Trvanie filmu
125 min

Hodnotenie
81% (4.1) z 1 hodnotení
CSFD
80%
IMDB rating
7
Popis
Ginger a Fred sa točil v roku 1986. Film je ohodnotený na 81%. Trvanie filmu je 125 min. Hlavné úlohy si zahrali Marcello Mastroianni, Giulietta Masina, Franco Fabrizi.
Názov
Ginger a Fred 1986

Diskusia k filmu Ginger a Fred

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
04. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1986

1986  58%
1986  73%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK