Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena  (1984)

Zámožná žena
300 min   70%
Réžia: Don Sharp
Popis na CSFD
Emma Harte je žena, ktorá je hodná obdivu. Začínala na začiatku storočia s malým obchodíkom, ale čoskoro rozšírila svoj obchod tak, že sa stala jednou z najuznávanejších obchodníčok v Británii. I napriek úspechu musela tvrdo zápasiť o svoje šťasie v láske. Keď konečne stretla muža svojho života, nešťastná náhoda ju opäť pripravila o ťažko nadobudnuté šťastie. Teraz však musí čeliť najväčšej výzve svojho života. Jej deti sa chcú zmocniť jej obchodného impéria a kúsok po kúsku ho rozpredať. Ale Emma sa na dôchodok vôbec necíti a svoje kráľovstvo je odhodlaná zachrániť za každú cenu...(oficiální text distributora)
Celý popis

Réžia
Don Sharp
Trvanie filmu
300 min

Hodnotenie
70% (3.5) z 1 hodnotení
CSFD
72%
IMDB rating
8
Popis
Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena bol natočený v roku 1984. Film je ohodnotený na 70%. Trvá 300 min. V hlavných úlohách Jenny Seagrove, Barry Bostwick, Deborah Kerr.
Názov
Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena 1984

Diskusia k filmu Barbara Bradford Taylorová - Úspešná žena

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 1 zobrazení
31. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1984

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK