Víťazi a hriešnici  (1983)

Vítězové a hříšníci
Qi mou miao ji: Wu fu xing 
108 min   72%
Réžia: Sammo Hung Kam-Bo
Kamera: Ricky Lau Koon-Wai
Krajina:
Dátum vydania: 02.06.2009
Popis na CSFD
Situačna komédia o pätici zlodejíčkov, ktorí si po prespustení z väzenia založia vlastnú upratovaciu firmu. Päticu ešte doplní prekrásna sestra jedneho z nich, po ktorej idú ostatní členovia upratovacieho týmu. Ako tu už v honkongských filmoch býva zvykom naša skupinka sa nechtiac zapletie s miestnym mafiánskym bossom. Pri jednej naháňačke im náhodou skončí v aute kufrík s peniazmi, čo bude nasledovať je zrejmé. Najväčší priestor dostáva Sammo Hung v "kladnej" úlohe dobrácekého neustále otĺkaneho zlodeja. Vo vedľašej úlohe policajta predvedie zopár kaskadérských kuskov slávny Jackie Chan. Cameo si strihol aj tretí z trojice slávnych bratov Yuen Biao.(Puol)
Celý popis

Réžia
Sammo Hung Kam-Bo
Kamera
Ricky Lau Koon-Wai
Trvanie filmu
108 min

Hodnotenie
72% (3.6) z 1 hodnotení
CSFD
70%
IMDB rating
7
Popis
Víťazi a hriešnici bol natočený v roku 1983. Hodnotenie 72%. Film má 108 min. Hlavné úlohy si zahrali Sammo Kam-Bo Hung, Jackie Chan, John Sham.
Názov
Víťazi a hriešnici 1983

Diskusia k filmu Víťazi a hriešnici

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
23. 02. 2017


Ďaľšie filmy 1983

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK