Who Dares Wins  (1982)

Who Dares Wins 
125 min   69%
Réžia: Ian Sharp
Kamera: Phil Meheux
Popis na CSFD
Príslušník britských špeciálnych jednotiek SAS (Special Air Service), kapitán Skellen (Louis Collins, hral Bodieho v krimi seriáli „Profesionáli“), sa po „plánovanom“ vyhodení z SAS infiltruje do radikálnej, ľavicovo a protivojnovo orientovanej politickej skupiny „The People´s Lobby“. Cieľom skupiny je boj proti nukleárnemu zbrojeniu. Na dosiahnutie svojho cieľa naplánujú únos vysokých amerických a britských politikov na ich stretnutí na americkej ambasáde vo Veľkej Británii. Tú zároveň aj obsadia. Situácia vyústi do policajného obliehania a povolania SAS útočných tímov, ktoré majú situáciu vyriešiť.(Junk)
Celý popis

Réžia
Ian Sharp
Soundtrack
Roy Budd
Kamera
Phil Meheux

Scénar
Reginald Rose
Trvanie filmu
125 min

Hodnotenie
69% (3.5) z 1 hodnotení
CSFD
68%
IMDB rating
6
Popis
Film Who Dares Wins bol natočený v 1982. Hodnotenie 69%. Trvanie filmu je 125 min. Hlavné postavy si zahrali Lewis Collins, Judy Davis, Richard Widmark.
Názov
Who Dares Wins 1982

Diskusia k filmu Who Dares Wins

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
23. 02. 2017


Ďaľšie filmy 1982

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK