Pafnucio Santo  (1977)

Pafnucio Santo 
100 min   65%
Réžia: Rafael Corkidi
Hrajú: 
Gina Morett  ďaľší
Krajina:
Popis na CSFD
Tento kontroverzný film so sexuálnym podtónom režiséra Rafaela Corkidiho alegorickým spôsobom rozpráva o putovaní posla stvárneného chlapcom ako rugbyovým hráčom (Pablo Corkidi, syn režiséra), ktorý má nájsť matku pre nového mesiáša. Cestou sa stretáva s viacerými historickými udalosťami či osobnosťami, s ktorými konfrontuje svoje hľadanie. Sú medzi nimi ľudia s Osvienčimu, hnutie Ku Klux Klan, maliarka a revolucionárka  Frida Kahlo, praotec Adam, dobyvateľ Hernando Cortéz, Ježiš Kristus, politik Emiliano Zapata a ďalší. Hudobný sprievod vytvoril režisér z opusov Dvořáka, Griega, Vivaldiho, Wagnera a Pucciniho a vytvoril tak hudobný film. Samotný Corkidi spolupracoval ako kameraman aj na Jodorowského filmoch El Topo (1970) a Holy Mountain (1973), čo sa podpísalo na výtvarnom štylizovaní jednotlivých obrazov.(Puerdraco)
Celý popis

Réžia
Rafael Corkidi
Trvanie filmu
100 min

Hodnotenie
65% (3.3) z 1 hodnotení
IMDB rating
7
Popis
Tento nadpriemerný film Pafnucio Santo sa točil v roku 1977. Film je ohodnotený na 65%. Film má 100 min. Hlavné postavy si zahrali Juan Barrón, Pablo Corkidi, Susana Kamini.
Názov
Pafnucio Santo 1977

Diskusia k filmu Pafnucio Santo

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
28. 11. 2016


Ďaľšie filmy 1977

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK