Jack a fazuľový strúčik  (1974)

Kuba a kouzelná fazole
Jack and the Beanstalk (USA)
92 min   76%
Réžia: Gisaburó Sugii
Krajina: USA Japonsko
Popis na CSFD
Animované spracovanie slávneho rozprávkového príbehu. Pre Jacka a jeho matku nastali po smrti otca ťažké časy a keď už nemajú čo do úst, matka ho pošle do mesta predať ich poslednú kravu. Cestou však Jack stretne potulného obchodníka s ktorým vymení kravu za niekoľko údajne čarovných fazuliek, no keď sa vráti domov, matka ho vysmeje a v zlosti vyhodí fazuľky von oknom. Tie počas noci vyrastú až kdesi do oblakov. Keď to Jack vidí, rozhodne sa so svojím psom Crosbym celú záhadu preskúmať a šplhanie ich zavedie až do zámku v oblakoch. Tu sa zoznámi s princeznou Margarétkou, ktorú zakliala zlá čarodejnica Hecuba a chystá sa ju vydať za svojho syna - obludného obra Tulipána. Jack sa jej však rozhodne pomôcť a kliatbu zlomiť...(curunir)
Celý popis

Réžia
Gisaburó Sugii
Trvanie filmu
92 min

Hodnotenie
76% (3.8) z 1 hodnotení
CSFD
79%
IMDB rating
7
Popis
Jack a fazuľový strúčik bol natočený v 1974. Hodnotenie 76%. Trvá 92 min. Hlavné úlohy si zahrali Jack Grimes, Corinne Orr, Billie Lou Watt.
Názov
Jack a fazuľový strúčik 1974

Diskusia k filmu Jack a fazuľový strúčik

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Dnes 0 zobrazení
04. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1974

Ohodnoť film

Hodnotenia (0)

Prihlás sa rýchlo a jednoducho
Odoberaj najnovšie filmy
Prihlás sa cez Facebook
Vyskúšaj filmový kvíz
Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK