Genesis II  (1973)

Genesis II 
74 min   61%
Réžia: John Llewellyn Moxey
Kamera: Gerald Perry Finnerman
Krajina: USA
Popis na CSFD
Celovečerný vedecko-fantastický film z pera slávneho Gena Roddenberryho. Vedec Dylan Hunt (Alex Cord) sa stane dobrovoľným účastníkom experimentu NASA, ktorého cieľom je ľudí zmraziť a o niekoľko dní ich opäť oživiť. Jeho cieľom je zistiť, či je tento proces úspešný a či bude možné použiť ho aj pri astronautoch. Dutina, v ktorej je uložený, sa však stratí počas zemetrasenia a Dylan sa prebudí až v roku 2133. Za 154 rokov, počas ktorých spal, vo svete vypukla vojna a vedci celého sveta sa vzbúrili proti armádnym silám a vytvorili spoločnosť, známu pod menom Pax. Jej účelom je udržať ducha ľudstva nažive za každú cenu. Bohužiaľ sa však na planéte objavila aj rasa Tyraniánov, mutantov, ktorí sa snažia stať vládcami pomaly sa zotavujúceho sveta podobnými nacistom. Tyraniáni Dylana podvedú a snažia sa využiť jeho znalosti z minulosti, aby opätovne zostavili nukleárny generátor a dovŕšili tak svoje plány. Dokáže Dylan spolu s predstaviteľmi Paxu Taraniánov zastaviť alebo bude človek z minulosti tým, kto zničí budúcnosť ľudstva?(Incantator)
Celý popis

Réžia
John Llewellyn Moxey
Soundtrack
Harry Sukman
Kamera
Gerald Perry Finnerman

Scénar
Gene Roddenberry
Kostými
William Ware Theiss
Trvanie filmu
74 min

Hodnotenie
61% (3.1) z 1 hodnotení
IMDB rating
6
Popis
Tento film Genesis II sa natočil v roku 1973. Film je ohodnotený na 61%. Film má 74 min. Hlavné úlohy si zahrali Alex Cord, Mariette Hartley, Ted Cassidy.
Názov
Genesis II 1973

Diskusia k filmu Genesis II

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
29. 07. 2016


Ďaľšie filmy 1973

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK