Dr. Syn, Alias the Scarecrow  (1963)

Dr. Syn, Alias the Scarecrow 
98 min   72%
Réžia: James Neilson
Kamera: Paul Beeson
Popis na CSFD
Dr. Christopher Syn (Patrick McGoohan) je vidiecky kazateľ, ktorému záleží na osude svojich veriacich prívržencov. Jeho úlohou je nielen starať sa o duše veriacich, ale aj zabezpečiť spravodlivosť vo svojom okolí a postarať sa o výber daní. I keď o poslednej úlohe vie iba zopár doktorových blízkych priateľov, väčšina obyvateľov svojho hrdinu vidí v maskovanom mužovi menom Strašiak, ktorý peniaze, získané lúpežnými akciami, rozdeľuje medzi ľudí. Rozzúrený kráľ na močaristý vidiek nakoniec vyšle jedného generála Pugha (Geoffrey Keen), ktorého úlohou je zlomiť odpor a súdržnosť ľudu a nájsť a zatknúť tajuplného Strašiaka i všetkých jeho prívržencov.(Incantator)
Celý popis

Réžia
James Neilson
Soundtrack
Gerard Schurmann
Kamera
Paul Beeson
Trvanie filmu
98 min

Hodnotenie
72% (3.6) z 1 hodnotení
IMDB rating
7
Popis
Dr. Syn, Alias the Scarecrow sa točil v roku 1963. Hodnotenie 72%. Film má 98 min. V hlavných úlohách Patrick McGoohan, George Cole, Tony Britton.
Názov
Dr. Syn, Alias the Scarecrow 1963

Diskusia k filmu Dr. Syn, Alias the Scarecrow

Žiadne komentáre
Pre možnosť komentovať sa prosím prihláste
Prihlásenie / Registrácia
Kam ďaľej
Zdroje
IMDB Link
Dnes 0 zobrazení
26. 02. 2017


Ďaľšie filmy 1963

1963  57%
1963  86%

Naše stránky uvedené nižšie používajú súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Viac info
Stránky: akcne-filmy.sk, animovane-filmy.sk, dobrodruzne-filmy.sk, dokumentarne-filmy.sk, drama-filmy.sk, fantasy-filmy.sk, historicke-filmy.sk, horory-filmy.sk, komedie-filmy.sk, mysteriozne-filmy.sk, rodinne-filmy.sk, romanticke-filmy.sk, scifi-filmy.sk
OK